Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court

  • 50 м²

Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court London також пропонують гідромасажну ванну, щоб покращити загальний досвід перебування гостей. Abbott's Park за 5 хвилини пішки, поки Лондон Сіті за 20 хвилин їзди від апартаментів.

Для активних гостей доступний доступ до льодового катка і тенісних кортів.

Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court оснащені повністю обладнаною кухнею, в тому числі холодильником і духовкою, для забезпечення вашого комфорту.

Апартаменти можуть похвалитися зручним розташуванням в межах 5-хвилинної прогулянки від залізничного вокзалу, Лейтон-Мідланд-роуд. Парк "Лондон Філдз" знаходиться на відстані 4.9 км від помешкання, а автовокзал Leyton Sports Ground - за кілька кроків від місця. Олімпійський стадіон також розташований на відстані 10 хвилин їзди машиною.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court Лондон
Dreamy Leytonstone Studio 5 Min To Tube
Ціна лише для моб. пристроїв

Dreamy Leytonstone Studio 5 Min To Tube

9.0
Блискуче 1 відгук
879 м від помешкання
USD 252 USD 227
за ніч
Cosy London Studio Free Parking 4 Mins To Tube
Ціна лише для моб. пристроїв

Cosy London Studio Free Parking 4 Mins To Tube

8.6
Відмінно 17 відгуків
1.2 км від помешкання
USD 180 USD 162
за ніч
Comfy & Well-Located 2Br Apartment - Walthamstow
Ціна лише для моб. пристроїв

Comfy & Well-Located 2Br Apartment - Walthamstow

2.2 км від помешкання
USD 121 USD 109
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Maryland Railway Station
    3.1 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Дозвілля

    • Фітнес-центр

    Послуги на території

    • Камера схову багажу
    • Прибирання приміщень

    Для дітей

    • Дитячий ігровий майданчик

    Відпочинок

    • Сад

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 10:00
    Часті питання
    • У Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court можна розмістити домашніх тварин?
      У Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • Квартира Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court розташована поруч із залізничним вокзалом?
      Залізничний вокзал Лейтон-Мідланд-роуд розташований неподалік від квартири Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    Лондон Сіті Аеропорт
    11 км

    Залізничні вокзали

    Maryland Railway Station
    3.1 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Leyton 1Br Flat Near Tube, 247 Gym, Tennis Court Лондон

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити